دکتر ربیعی در مراسم تجلیل از کارآفرینان، تعاونگران و کارگران برتر آذربایجان شرقی: روح انقلاب، ارزش دادن به کارآفرینی و تعاون برای تولید و اشتغال در کشور است

تاریخ انتشار : 1395/11/20 13:37

دکتر علی ربیعی در همایش تجلیل از کارآفرینان، تعاون گران و کارگران برتر آذربایجان شرقی که در مجتمع فرهنگی پتروشیمی تبریز برگزار شد، گفت: روح انقلاب، ارزش دادن به کارآفرینی و تعاون برای تولید و اشتغال در کشور است.

دکتر علی ربیعی در ابتدای همایش تجلیل از کارآفرینان، تعاون گران و کارگران برتر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دهه فجر نباید به یک مراسم و جشن عادی تبدیل شود، اظهار داشت: در دهه فجر باید محتوا و آرمانی که برای آن شهید داده‌ایم را مرور کنیم و همواره آن را زنده نگه داریم.

وی با تاکید بر اینکه در بُعد سیاسی در انقلاب اسلامی به دنبال استقلال بودیم، افزود: اکنون همه ایرانی‌ها برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند و در حلقه استراتژی دولت‌های استکباری حرکت نمی‌کنیم.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه انقلاب اسلامی کاری کرد که همه افراد و اقشار در جامعه امکان رشد داشته باشند، گفت: من در سال 58 به عنوان نماینده کارگران بودم ولی اکنون وزیر کار و کارگران هستم که این دستاورد بزرگ آزادی و مردم سالاری است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

دکتر ربیعی با بیان اینکه بُعد دیگر انقلاب ما معنویت و اخلاق بود که باید تلاش کنیم این موضوع را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم، خاطر نشان کرد:  ما هم اکنون به روحیه انقلابی بیشتر نیازمندیم تا کشور شاهد رشد و پیشرفت باشد.

وی تصریح کرد: برخورداری از فرصت‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی برابر برای کسب پیشرفت و رفع نابرابری و ایجاد عدالت از اهداف این انقلاب است که باید برای تقویت آن تلاش کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه اگر به کار آفرینی احترام می‌گذاریم، به سرمایه‌ها و تولید و اشتغال احترام می‌گذاریم، تصریح کرد: روح انقلاب، ارزش دادن به کارآفرینی و تعاون برای تولید و اشتغال در کشور است و باید تلاش بیشتری برای رسیدن به آن انجام دهیم.

دکتر ربیعی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در بازار تبریز مغازه‌ها بر روی درب فروشگاه ها می‌نویسند «در این مغازه با افتخار کالای ایرانی عرضه می‌شود» افزود: تبریز همیشه در کارهای بزرگ پیشتاز بوده و امیدواریم این موضوع در کل کشور تسری یابد.

دکتر ربیعی در ادامه با اشاره به اینکه هیچ‌ وقت کارگر بودن خود را کتمان نمی ‌کنم، گفت: به خوبی وضعیت کارگران را درک کرده و تاکید می ‌کنم که جامعه نباید به صورت صوری به کارگزار و کارگر ارزش دهد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: باید فرصت ‌های اجتماعی برابر در جامعه ایجاد شود و برای پیشرفت در زمینه رفع مشکلات و ایجاد عدالت تلاش کنیم.

 

 


ثبت ديدگاه


آدرس ايميل شما منتشر نمی شود.

اعداد بالا را وارد نمایید*

ديدگاه‌ها 0 ديدگاه


جستجو

پربیننده ترین ها

یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳

بیمارستان; تخصصی حضرت نبی اکرم (ص) عسلویه صبح امروز با حضور دکتر ربیعی وزیر; تعاون، کار و رفاه...

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به خراسان شمالی از مجتمع صنعتی اسفراین باز...

یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

دکتر; علی ربیعی گفت: یکی از پیشنهادات ما برای حمایت‌های بیمه‌ای کارفرمایان; بخشودگی ج...

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳

وزیر; تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : تعداد افرادی که درمرحله نخست; امنیت غذایی قرار گرفت...

سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

بخشنامه حداقل مزد سال 1394 مشمولان قانون کار از سوی دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتما...

یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌...

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عضویت سایت آپارات درآمد.

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

مراسم تجلیل از زنان کارگر عصر روز گذشته با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،حج...

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

179 نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از اقدامات دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفا...

سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

دو; بخش ویژه مراقبت از نوزادان روز سه شنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون ،; کار و رفاه اجتماعی در...