دکتر ربیعی در مراسم ورود 113 دستگاه واگن به ناوگان ریلی کشور: سرمایه‌گذاری 2 هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء

تاریخ انتشار : 1395/12/23 14:07

وزیر کار از سرمایه‌گذاری 2 هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء در بازده زمانی میان‌مدت خبرداد.

دکتر علی ربیعی امروز در مراسم ورود 113 دستگاه واگن نو و بازسازی شده به ناوگان ریلی کشور توسط چهار شرکت مسافری اظهار داشت: قصد من از آمدن به ایستگاه راه‌آهن تهران دو دلیل داشت اول آنکه رجا متعلق به بازنشستگان و کارگران است و آمدم که از همین‌جا به کارگران راه‌آهن خداقوت و خسته‌نباشید بگویم.

وی ادامه داد: رجا به عنوان بخش خصوصی در صنعت ریلی فعال است و امیدواریم با برنامه‌ای جامع و میان‌مدت بتوانیم 2 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای توسعه رجا اختصاص دهیم که می‌تواند این امر محقق شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:‌ ارتباطات عامل توسعه است که این شامل ارتباطات انسانی تا ارتباطات حمل‌ونقلی، جاده‌سازی، ساخت خط آهن و... است که اگر این ارتباطات شکل نگیرد کشور توسعه نمی‌یابد.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی برای گسترش ناوگان رجاء گفت: من در برنامه میان‌مدت قصد سرمایه‌گذاری 2 میلیارد تومانی برای توسعه ناوگان رجاء داریم.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سال‌های گذشته تمام صنایع کشور عقب‌گرد داشتند  و از سیاست‌ها و اهداف خود دور شدند، گفت: به‌طور قطع بازگشت به چرخه اقتصادی شرکت‌ها بسیار سخت خواهد بود.

دکتر ربیعی با اشاره  به تاثیرگذاری زیرساخت‌ها در اقتصاد کشور اظهار داشت: به‌طور قطع ارتباطات عامل توسعه کشور است و تا زمانی که ارتباطات قوی شکل نگیرد کشور به توسعه نمی‌رسد.

وی افزود: ارزان شدن قیمت تمام شده کالا، توسعه اقتصادی و توسعه اجتماعی و افزایش امنیت در کشور نیازمند ایجاد ارتباطات و زیر ساخت‌های قوی است.

دکتر ربیعی با بیان اینکه افتخار می‌کنم پدرم کارگر راه‌آهن بود، گفت: به یاد دارم زمانی را که از روی ریل عبور می‌کردم تا برای پدرم غذا ببرم.

وی افزود: به یاد دارم زمانی که چند میخ از اموال راه‌آهن در جیب پدرم مانده بود و همواره نگران پس دادن این اموال راه‌آهن بود. به یاد دارم زمانی را که خانه ما پشت خط راه‌آهن بود و صدای سوت قطار حکم بیدار باش ما را داشت.

دکتر ربیعی افزود: به یاد دارم زمانی را که سوار قطار گرمسار بودم و چون نتوانستم از این قطار پیدا شوم تا گرمسار مسیر را طی کردم و در گرمسار پیدا شدم .

وزیرتعاون ،کار و رفاه‌اجتماعی گفت: امروز آمده‌ام به تمام کارگران راه‌آهن سلام و خسته نباشید بگویم و بگوییم که افتخار می‌کنم فرزند یک کارگر راه‌آهن هستم.

 


ثبت ديدگاه


آدرس ايميل شما منتشر نمی شود.

اعداد بالا را وارد نمایید*

ديدگاه‌ها 0 ديدگاه


جستجو

پربیننده ترین ها

یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳

بیمارستان; تخصصی حضرت نبی اکرم (ص) عسلویه صبح امروز با حضور دکتر ربیعی وزیر; تعاون، کار و رفاه...

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به خراسان شمالی از مجتمع صنعتی اسفراین باز...

یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

دکتر; علی ربیعی گفت: یکی از پیشنهادات ما برای حمایت‌های بیمه‌ای کارفرمایان; بخشودگی ج...

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳

وزیر; تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : تعداد افرادی که درمرحله نخست; امنیت غذایی قرار گرفت...

سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

بخشنامه حداقل مزد سال 1394 مشمولان قانون کار از سوی دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتما...

یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌...

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عضویت سایت آپارات درآمد.

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

مراسم تجلیل از زنان کارگر عصر روز گذشته با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،حج...

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

179 نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از اقدامات دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفا...

سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

دو; بخش ویژه مراقبت از نوزادان روز سه شنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون ،; کار و رفاه اجتماعی در...