ما مسئولان و دولت درد و رنج مردم را می‌فهمیم

تاریخ انتشار : 1396/11/22 20:38

متن سخنرانی دکتر علی ربیعی در مراسم 22 بهمن ساری 

سلام می کنم به شما ملت ایران که حضورتان دریوم الله 22 بهمن خلق حماسه ای بود و نسل جدید انقلاب در 22 تودهنی محکمی به استکبار زدند. خوشحالم در جمع شما مردم ساری در جشن پیروزی انقلاب شرکت کردم . مازنی‌ها انقلابیونی پشتیبان انقلاب اسلامی بوده واز همین جا سلام رئیس جمهور را خدمت شما اعلام می‌کنم. می خواهم یادی از شهدای انقلاب اسلامی مازندران و شهدای ساری داشته باشم چرا که بسیاری از شهدای انقلاب کشور اهل ساری و مازندران بودند. یاد و خاطره سردار شهید طوسی و سردار شهید علمدار که با بنده همرزم بوده را گرامی می‌دارم . جمعیت چشمگیری امروز در خیابان‌های ساری و شهرهای دیگر جمع و از همه اقشار مختلف مردم در این اجتماع پرشور حاضر شدند. ما فراموش نمی‌کنیم که چرا انقلاب کردیم. در آستانه چهل سالگی انقلاب بوده و راهپیمایی امروز برای ملت بسیار مهم است و بی شرمانه استکبار دلخوش کرده به نسل‌های جدید که جشن چهل سالگی انقلاب را بگیرند . نسل جدید انقلاب تودهنی محکمی به استکبار زدند . مسیر ما در انقلاب صحیح بوده و عده ای سعی دارند رژیم منحوس پهلوی را دوباره احیا کنند و ملت ایران ثابت قدم پای اهداف خود خواهد ماند.انقلاب یک حرکت عظیم اجتماعی، قاعده طبیعی و سنت الهی در برابر زورگویان و چپاول گران بوده است . امروز ایران نقش ثبات در تامین امنیت منطقه دارند و دیگر اجازه مدیریت بر کشورهای منطقه را به آمریکا نمی‌دهیم.به مشکلات و درد و رنج مردم را واقف هستم معتقد هستم پخش نا امیدی و امید را از جامعه گرفتن خیانت بوده و آماده جهشی بزرگ در اقتصاد کشور هستم.
عده ای می‌گویند نباید نسل جدید را با انقلاب درگیر کنیم که این جمعیت و حضور نسل‌های مختلف تودهنی محکمی به دشمنان انقلاب وارد کرد.
مسیرما در انقلاب درست بود اما عده ای تلاش دارند رژیم گذشته را مشهود کنند اما بسیاری نمی‌دانند بر ملت ما چه گذشت.
انقلاب یک قاعده طبیعی و یک سنت الهی برای جوامعی است که در جامعه فاسد حکومت می‌کنند که به رهبری امام خمینی(ره) به قله پبروزی دست یافتیم.
یادمان نمی‌رود درگذشته استراتژی دوستونه آمریکا ایران و عربستان در منطقه بود اما امروز خود ایران یک ستون برای امنیت منطقه است و دیگر آمریکا نیاز نیست. ایمنی و امنیت منطقه را ایران تامین می‌کند بلکه خود مردم منطقه باید به خود بیایند.
ما مسئولان و دولت درد و رنج مردم را می‌فهمیم اما بدانیم پخش نا امیدی بزرگ‌ترین خیانت به جامعه است.
ایران زیرساخت جهش را دارد و قادر خواهیم بود به نیاز بازار کار پاسخ دهیم که باید با صبر وحوصله و تعامل همه جانبه به مرور مشکلات را رفع کنیم.
آنهایی که امروز صحبت می‌کنن امروز آزادی نیست باید بگوییم در گذشته مردم به ویژه زنان امنیت نداشتند اما به برکت انقلاب اسلامی اکنون در آزادی و امنیت زندگی می‌کنیم. در گذشته ایرانی احترامی در دنیا نداشت اما امروزه بسیاری از کشورها و سفیران آنان افتخار می‌کنند با ما در ارتباط باشند که باید همه ما با وحدت با عقلانیت سخت‌کوشی و مدارا مسائل را رفع کنیم . انقلاب ما می‌توانست بعد از انقلاب به قطب صنعتی و توسعه یافته دست یابد اما دشمن با جنگ و تحریم نگذاشت اما امروز به دشمن ثابت کردیم روی پای خود می ایستیم. در راستای ایجاد اشتغال امسال 330 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی با بهره 2،4 و 8 درصد به مازندران اختصاص یافت که روستاییان برای اشتغال در روستا از این تسهیلات استفاده کنند.ما خودمان را مسئول رفع بیکاری در کشور می‌دانیم که کم کردن فقر مطلق و اشتغال خرد در برنامه‌های دولت است که باید زیرساخت را فراهم کنیم.مازندران استانی مهم در زمینه خدمات،گردشگری و کشاورزی است که ما قادر هستیم شرایط خود را بهبود بخشیم که باید از منابع به نحو شایسته استفاده کنیم و دست در دست هم مشکلات را رفع و سرافرازانه پبروزی و موفقیت خودرا به دشمنان نشان دهیم.

ثبت ديدگاه


آدرس ايميل شما منتشر نمی شود.

اعداد بالا را وارد نمایید*

ديدگاه‌ها 0 ديدگاه


جستجو

پربیننده ترین ها

یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳

بیمارستان; تخصصی حضرت نبی اکرم (ص) عسلویه صبح امروز با حضور دکتر ربیعی وزیر; تعاون، کار و رفاه...

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به خراسان شمالی از مجتمع صنعتی اسفراین باز...

یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

دکتر; علی ربیعی گفت: یکی از پیشنهادات ما برای حمایت‌های بیمه‌ای کارفرمایان; بخشودگی ج...

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳

وزیر; تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : تعداد افرادی که درمرحله نخست; امنیت غذایی قرار گرفت...

سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

بخشنامه حداقل مزد سال 1394 مشمولان قانون کار از سوی دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتما...

یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌...

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عضویت سایت آپارات درآمد.

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

مراسم تجلیل از زنان کارگر عصر روز گذشته با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،حج...

سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

179 نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از اقدامات دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفا...

سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

دو; بخش ویژه مراقبت از نوزادان روز سه شنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون ،; کار و رفاه اجتماعی در...